SZKOŁA FORMACYJNA ŚW. JÓZEFA

DLA OSÓB DUCHOWNYCH, KONSEKROWANYCH i ŚWIECKICH

Odkrywanie woli Bożej w obliczu pojawiających się w naszym życiu trudnych wydarzeń i kryzysów jest dużym wyzwaniem. W takich sytuacjach nierzadko zbaczamy z kursu wyznaczonego nam przez Boga, tracimy orientację i pewność siebie.

Poznanie siebie, swoich lęków i mechanizmów obronnych pomaga w powrocie do pełni życia. Możliwość spojrzenia na siebie z perspektywy psychologiczno-duchowej daje szansę odbudowania zasobów, odzyskania spokoju i wewnętrznej integracji. Na tych warsztatach będziemy poznawać swoje prawdziwe „Ja” oraz plan Boga względem nas, aby lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

 

Termin: 17-18.06.2022 r. (rozpoczęcie pt. godz.18.00 – zakończenie sob. godz. 18.00)

Miejsce: par. Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu, ul. Kościelna 1

Koszt: 120 zł (z obiadem, bez noclegu)

 

Prowadzący:

  • Ks. dr Krzysztof Naczk –  doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor  Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”
  • Ks. dr Radosław Kacprzak – doktor teologii pastoralnej, wykładowca homiletyki w WSD w Radomiu, kierownik duchowy, rekolekcjonista, absolwent studiów podyplomowych z  retoryki na UJ

 

www.szkolaformacyjna.pl

www.centrumwiez.pl

Znajdziesz nas na Facebooku!

 

Zgłoszenia i informacje o warsztatach:

  • Krzysztof Naczk / tel. +48 883 009 455 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Radosław Kacprzak / tel. +48 604 226 731 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Patronat: JE Ks. Bp Marek Solarczyk (Biskup Radomski)

SZKOŁA FORMACYJNA ŚW. JÓZEFA DLA OSÓB DUCHOWNYCH, KONSEKROWANYCH I ŚWIECKICH