Będziemy przyglądać się sobie z różnych perspektyw: ciała, psychiki i ducha. Przyjrzymy się naszym  odczuciom i doznaniom, które pojawiają się w ciele w związku z potrzebą poczucia własnej wartości.

Spróbujemy zrozumieć skomplikowany świat naszych uczuć i emocji z perspektywy rozwoju naszego mózgu. Sprawdzimy jak interakcje z ważnymi osobami wpłynęły na nasz sposób budowania relacji z ludźmi i postrzeganie świata. Do tego głębokiego odkrywania samego siebie zaprosimy miłującego Boga, który jest obecny w nas, działa w naszym wnętrzu i prowadzi ku większej integracji wewnętrznej.

Termin: 12-15 stycznia 2023 r.

Miejsce: ECCK OO. Jezuici Warszawa-Falenica, Olecka 30

Koszt: ok. 650 zł (w zależności od pokoju)

Prowadzący:

• Ks. dr Krzysztof Naczk –  doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor  Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”
  • Ks. dr Radosław Kacprzak – doktor teologii pastoralnej, wykładowca homiletyki w WSD w Radomiu, kierownik duchowy, rekolekcjonista, absolwent studiów podyplomowych z  retoryki na UJ

www.szkolaformacyjna.pl

www.centrumwiez.pl

Znajdziesz nas na Facebooku!

Zgłoszenia i informacje o warsztatach:

• Krzysztof Naczk / tel. +48 883 009 455 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Radosław Kacprzak / tel. +48 604 226 731 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat: JE Ks. Bp Marek Solarczyk (Biskup Radomski)