Jak radzić sobie ze stresem w pracy? Jak zadbać o kondycję swojego ciała? Jak dobrze wypoczywać? Rosnące tempo życia, coraz większe wymagania oraz chroniczny brak czasu prowadzi nieuchronnie do życiowego wypalenia.

Aby  się przed  tym uchronić  należy powrócić do świadomego przeżywania chwili obecnej. Zakorzenione w duchowości benedyktyńskiej "hic et nunc esse" - "bycie tu i teraz" podpowiada nie tylko jak doświadczać obecności Boga w teraźniejszości, ale również jak uwolnić się od niepotrzebnego napięcia i niepokoju.

Termin: 26-28 listopada 2022 r. (początek niedz. godz.19.00 – zakończenie wt. godz.12.00)

Miejsce: Białogóra nad morzem (Ośrodek Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej)

Koszt: 460 zł

Prowadzący:

• Ks. dr Krzysztof Naczk –  doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor  Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”
  • Ks. dr Radosław Kacprzak – doktor teologii pastoralnej, wykładowca homiletyki w WSD w Radomiu, kierownik duchowy, rekolekcjonista, absolwent studiów podyplomowych z  retoryki na UJ

www.szkolaformacyjna.pl

www.centrumwiez.pl

Znajdziesz nas na Facebooku!

Zgłoszenia i informacje o warsztatach:

• Krzysztof Naczk / tel. +48 883 009 455 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Radosław Kacprzak / tel. +48 604 226 731 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat: JE Ks. Bp Marek Solarczyk (Biskup Radomski)