To Twój czas i przestrzeń do pogłębiania relacji z Bogiem. Od września zapraszamy na cykliczne spotkania, które odbywać się będą raz w miesiącu w starogardzkiej siedzibie Centrum "Więź" przy ul. Wodnej 4.

Zachęcamy do regularnego uczestnictwa lub zapisywania się na pojedyncze terminy:

- w 2020 roku - 26.09, 17.10, 21.11, 12.12

- w 2021 roku - 16.01, 27.02, 13.03, 10.04, 15.05, 12.06.

Modlitwa Jezusowa jest jedną z form modlitwy kontemplacyjnej. Zaprasza do zejścia w głąb swojego serca i praktykowania prostoty w życiu duchowym. Cisza i trwanie w obecności Bożej powoli zastępuję zgiełk codziennego życia. Modlitwa przenika do serca, wycisza i pozwala skupić się na istocie życia – miłości Boga, który jest bliżej niż oddech.

Spotkanie poprowadzą:

• Weronika Dryl OSU - teolog, wykładowca, prowadzi rekolekcje, pisze ikony
  • Ks. Krzysztof Naczk - psycholog i psychoterapeuta, dyrektor Centrum Psychologiczno-Pastoralnego "WIĘŹ"

Zgłoszenia: SMS na 883 009 455 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt: 50 zł/os/jedno spotkanie

Zapraszamy!