SZKOŁA FORMACYJNA ŚW. JÓZEFA

DLA OSÓB DUCHOWNYCH, KONSEKROWANYCH i ŚWIECKICH

Wszystkich pragnących pogłębienia relacji z Bogiem zapraszamy na dzień skupienia wprowadzający w modlitwę ciszy.  Spotkanie odbędzie się w sobotę 22. sierpnia 2020 w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym „WIĘŹ” w Starogardzie Gdańskim, ul. Wodna 4. 

 

Modlitwa Jezusowa jest jedną z form modlitwy kontemplacyjnej. Zaprasza do zejścia w głąb swojego serca i praktykowania prostoty w życiu duchowym. Cisza i trwanie w obecności Bożej powoli zastępuję zgiełk codziennego życia. Modlitwa przenika do serca, wycisza i pozwala skupić się na istocie życia – miłości Boga, który jest bliżej niż oddech. Skupienie weekendowe jest wprowadzeniem w praktykę modlitwy Jezusowej. Przeżywa się ją w milczeniu.

 

Zapraszamy tych, którzy już zasmakowali modlitwy Jezusowej oraz wszystkich, którzy chcą jej doświadczyć lub są na drodze poszukiwania nowych form modlitwy pogłębiających życie duchowe.

 

Spotkanie poprowadzą:

Weronika Dryl OSU - teolog, wykładowca, prowadzi rekolekcje, pisze ikony

Ks. Krzysztof Naczk - psycholog i psychoterapeuta, dyrektor Centrum Psychologiczno-Pastoralnego "WIĘŹ"

Zgłoszenia SMS na 883 009 455 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koszt: 50 zł

  

Zapraszamy!

 

ZAPISY:

ks. Krzysztof Naczk
Zgłoszenia SMS na nr tel. 883 009 455
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁA FORMACYJNA ŚW. JÓZEFA DLA OSÓB DUCHOWNYCH, KONSEKROWANYCH I ŚWIECKICH