Zapraszamy do zapisów na weekend z ćwiczeniami metodą TRE® oraz treningiem uważności, które odbędą się w trakcie weekendowego zjazdu w Białogórze (nad morzem).

Trauma Releasing Exercises to ćwiczenia uwalniające traumę, stres i emocje. Celem stosowania metody TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii. Wyjątkowa skuteczność tej metody polega na tym, że  uwalnianie napięć odbywa się na wszystkich poziomach równocześnie. Natomiast trening uważności to ćwiczenie umiejętności bycia "tu i teraz". Zatrzymywanie się na chwili obecnej pozwala lepiej radzić sobie ze stresem, uwolnić się od przytłaczających myśli i emocji integrując wewnętrznie umysł, emocje i duchowość.

SPOTKANIE POPROWADZĄ:

Grażyna Okulska - trener i provider metody TRE

Iwona Czaja - psycholog, psychoterapeuta

Ks. Krzysztof Naczk – psycholog, psychoterapeuta

DATA: 18-20.09.2020

MIEJSCE: Białogóra (nad morzem), Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej

KOSZT: 420 zł

ZAPISY: ks. Krzysztof Naczk